جامع ابزار

رویه ارسال سفارش

رویه ارسال سفارش 

 

سفارشات مناطق 22 گانه شهر تهران، از طریق پیک موتوری ارسال میشود. همچنین سفارشات استان البرز مثلا هشتگرد روزانه تحویل میشود.

امکان انتخاب شیوه ی پرداخت در محل با درنظر گرفتن شرایط سفارش شما مشتریان گرامی توسط کارشناسان جامع ابزار بررسی و با شما هماهنگ خواهد شد، در صورت انتخاب این شیوه، شما می توانید مبلغ سفارش خود را به هنگام تحویل کالا، با کلیه کارت های بانکی از طریق دستگاه کارتخوان پرداخت کنید.

توجه: چنانچه کالای شما سنگین و حجیم باشد با در نظر گرفتن شرایط حمل بار در مناطق 22 گانه تهران با شما هماهنگ خواهد شد. 

سفارشات دیگر شهرها از طریق پست پیشتاز، سفارشی، باربری یا از طریق ترمینال اتوبوس رانی یا دفاتر تعاونی واقع در ترمینال ها مثل ترمینال جنوب، غرب، شرق ارسال خواهد شد.

ارسال با تیپاکس

ارسال با تیپاکس برای بسته های سبک به صرفه تر و کم هزینه تر هست. به دلیل اینکه بسته مورد نظر با همان کارتن خود قابل ارسال است و هزینه بسته بندی دوباره نمی خواهد. به محض تحویل به تیپاکس به  شماره تلفن همراه شما کد پیگیری اس ام اس می شود و هزینه حمل هم به شما اطلاع داده می شود.

سفارشات راه دور 

برای جزیره کیش، قشم، چابهار، بندرماهشهر، عسلویه، از طریق باربری یا پست با تصمیم کارشناسان واحد مرسولات جامع ابزار ارسال میشود. پست سفارشی به تمام نقاط کشور محموله مشتریان را ارسال میکند. پس از اینکه سفارش شما از طرف جامع ابزار به پست سفارشی تحویل داده شود شماره رسید پستی به اطلاع شما خواهد رسید. شما میتوانید از طریق صفحه پیگیری، سفارش خود را پیگیری کنید. البته در صورتی که با جامع ابزار تماس بگیرید این پیگیری توسط تیم پشتیبانی انجام خواهد شد.
لازم به ذکر است با توجه به شرایط مختلف در خصوص سفارشات و سیستم های ارسال تغییر رخ میدهد. خریداران با خرید خود این امر را می پذیرند که حق انتخاب روش ارسال را بر عهده کارشناسان جامع ابزار گذاراند.

فروشگاه جامع ابزار ، یک فروشگاه متفاوت از فروشگاه هایی که دیده اید .

فروشگاه اینترنتی جامع ابزار کاملترین فروشگاه آنلاین با 26 سال سابقه کار در قلب بازار ابزار ایران و عضو اتحادیه کسب کار

گروه بازرگانی جامع ابزار